Kombiler, soğuk günlerde yardımımıza koşan önemli ev cihazlarıdır. Evimizin, odalarımızın ısınmasını ve kış aylarında konforlu bir yaşam sürmemizi sağlarlar. Bunun için de kombilerimizin kış aylarına hazırlıklı girmesi gerekir. 
Kombinizin, kış ayları boyunca size ve ailenize eşlik etmesi açısından bakım ve onarım ihtiyacı bulunmaktadır. Sağlıklı, konforlu ve kesintisiz ısınma için kombinizin bakım ve onarım gibi temel ihtiyaçlarını yetkili ve profesyonel bir teknik servis ekibiyle karşılamalısınız. Bakımı yapılmayan kombiler kısa bir süre sonra arıca çıkartarak sizler için sorun teşkil edecek durumlar ortaya çıkartır. Bu da yaşam kalitenizin düşmesine sebep olurken stres yaratacaktır. 
Çorlu Yetkili Kombi Servisi olarak, alanında uzman çalışanlardan oluşan profesyonel ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımız ile sizlere tamamen olumlu ve başarılı sonuç garantisiyle en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Çağrı merkezimizi arayarak bizlerle 7/24 iletişime geçebilir, her türlü konuda teknik destek alabilirsiniz.   

Viessmann Kombi Servisi

Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet veren servisimiz müşterilerine kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Viessmann Kombi Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Viessmann Kombi Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Viessmann Kombi Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59