Klima bakımlarının periyodik olarak düzenli bir şekilde yapılması büyük önem arz etmektedir.  Lejyoner hastalığı (akciğer enfeksiyonu) gibi günümüzde pek çok solunum ile ilgili hastalıkların oluşmasına neden olmakla birlikte daha birçok hastalığı yayarak insan sağlığını tehdit edecek durumlar meydana getirmektedir. Bu hastalıklar, uzun süredir bakımı yapılmayan ve bilinçsizce kullanılan klimalardan yayılmaktadır. Bunun önüne geçebilmek için ancak profesyonel ekiplerden yardım alınmalıdır. 
Sıcak ve bunaltıcı mekanlarda serinletme amacıyla kullanılan klima cihazları, yüksek teknoloji kullanılarak hassas bir şekilde üretilir. Özellikle klima maliyetinin ucuzlamasıyla daha da ekonomik hale gelmiştir ve neredeyse her kapalı mekanda karşılaşabiliriz.

Çorlu Klima Servisi firmamız bünyesinde çalışan personellerimiz; bakım, onarım, parça değişimi ve arıza tespit gibi teknik konularda ve her marka, model klima cihazında eğitimli ve uzmandır. Bizlerden talep ettiğiniz bakım, onarım veya parça değişimi gibi hizmetlerimizde personellerimiz; sizlere en iyi çözümü ve sonucu sunabilmek için her geçen gün kendini geliştirmektedir. Sizler de Çorlu ve yakın çevresinde Beko marka klimanızın bakım ve onarım ihtiyacını bizlerin güvencesi altında en iyi hizmetlerimizle karşılayabilirsiniz.

Beko Klima Servisi

Tüm marka ve model klimanızın arızalarını kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde gideriyoruz. Her türlü bakım, onarım ve yedek parça ihtiyacında bizi arayabilirsiniz. Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet veren Beko Klima Servisi merkezi müşterilerine kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Beko Klima Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Beko Klima Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Beko Klima Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59