Çorlu ve çevresinde, arıza çıkartan Indesit marka beyaz eşyalarınız için periyodik bakım ve beyaz eşya servisi arıyorsanız Çorlu Beyaz Eşya Servisi olarak sunmuş olduğumuz beyaz eşya servisi hizmetimizden zaman kaybetmeden yararlanabilirsiniz. Beyaz eşyanızın sağlıklı ve sorunsuz çalışabilmesi için periyodik bakımlarının yapılması gerekir. Periyodik bakımı yapılan beyaz eşyalar, eskisinden çok daha iyi çalışır ve herhangi bir arıza durumunun oluşmasını engeller. 
Çorlu Beyaz Eşya Servisi olarak sunmuş olduğumuz beyaz eşya servisi sayesinde beyaz eşyanız eskisinden daha iyi çalışacak ve gereksiz güç kaybını önleyerek büyük bir tasarruf sağlayacaktır. 
 
Sizler de Indesit marka beyaz eşyanız için beyaz eşya servisi arıyorsanız vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Indesit Yetkili Servisi

Indesit Yetkili Servisi olarak, evinizdeki her marka ve model beyaz eşyanın tamiri ve bakımı konularında her biri konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız ile arızanın kaynağını tespit edip hızlı bir şekilde bakımını ve onarımını sağlıyoruz. Arızalı olan beyaz eşyanız size. teslim edilmeden önce arızanın kaynağı ile ilgili bilgiler tarafınıza iletilip fiyat ve servis süreci hakkında detaylı bilgi sizlere ulaştırılmaktadır. Servisimizden Indesit beyaz eşya tamiri hizmeti almanız, beyaz eşyalarınızı sadece daha yüksek bir seviyede tutmayıp, aynı zamanda paradan tasarruf etmenizi de sağlar.

İster rutin bir muayene gibi temel Indesit Yetkili Servisi ihtiyacınız olsun isterse uzun süreli bir bakım planı oluşturmak isteyin, konusunda uzman teknisyenlerimiz bu süreçte size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

 Indesit Yetkili Servisi

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Indesit Yetkili Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Indesit Yetkili Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Indesit Yetkili Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59