Yılda en az bir defaya mahsus olarak sonbaharda veya yaz aylarının başlarında kombilerin bakımlarını yaptırmalısınız. Periyodik bakımı yaptırılan kombiler, yıl içerisinde minimum arıza oranı ile en yüksek performansı elde edecektir. Kombinizin bakımını sorunsuz bir şekilde yaptırabilmeniz için yetkili kombi servisi firmasıyla anlaşmanız gerekmektedir. Kombinizin bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmek üzere gelen servis ekibi, kombinizin arıza tespitini yaparak gerekli işlemleri uygulamalıdır. Aksi taktirde kombiniz yıl içerisinde birçok sorunla karşılaşacak, büyük bakım maliyetleri çıkartacaktır.  
Bizler de Çorlu Kombi Servisi olarak Ariston marka kombinizin bakım, onarım ve parça değişimi gibi işlemlerini profesyonel servis ekibimizle yapmaktayız. Yıl içerisinde konforlu ve sorunsuz kombi kullanımı için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman çalışanlarımızdan oluşan profesyonel ekibimizle, sizlerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışarak ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. 

Ariston Kombi Servisi

Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet veren servisimiz müşterilerine kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Ariston Kombi Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Ariston Kombi Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Ariston Kombi Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59