Klima, günlük hayat şartlarımızı kolaylaştıran ve birçok insanın bulunduğu toplu mekanların hava ve ısı değerlerini koruyan önemli cihazlardır. Ortamın hava değerlerini yükselterek daha uygun hava şartları oluşturmayı sağlayan klimalar, hastalık yaymaya elverişli cihazlardır. 
Günümüzde klimalar neredeyse her evde kullanılmaktadır fakat bilinçsiz klima kullanımı da insan sağlığını tehdit edecek hastalıkların kolayca yayılmasına ortam hazırlamaktadır. Klimalar, ortamın hava değerlerini değiştiren elektronik cihazlar olduğundan insanlarda solunum yolu hastalıklarının önünü açmaktadır. Bronşit, zatürre ve astım gibi solunum yolu hastalıklarını tetikleyen klimalar, en az ayda bir kere temizlenmelidir. Özellikle yaz aylarında oldukça sık kullanılan klimalar, yaz mevsimi gelmeden ve bittikten sonra mutlaka temizlenmelidir ve bakımları yapılmalıdır.

Çorlu'da faaliyet gösteren firmamız, Daikin marka klima cihazlarınız için en kaliteli bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Uzun süre bu sektörde hizmet gösteren firmamız, bugüne kadarki kazandığı tecrübeler ile sizlere çok daha kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmaktadır. Sizlerin de Daikin marka klimanız için bakım ve onarım servisine ihtiyaç duyuyorsanız bizlerle iletişime geçmenizi öneririz.

Daikin Klima Servisi

Tüm marka ve model klimanızın arızalarını kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde gideriyoruz. Her türlü bakım, onarım ve yedek parça ihtiyacında bizi arayabilirsiniz. Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet veren Daikin Klima Servisi merkezi müşterilerine kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Daikin Klima Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Daikin Klima Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Daikin Klima Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59