Genellikle kış aylarında kullandığımız kombiler günlük yaşantımızı kolaylaştırmakla birlikte bizlere konforlu bir yaşamın kapılarını aramaktadır. Kış aylarında, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak bir kombi her zaman bakımlı olmalıdır. Bakımlı olan kombiler, verimli ve yüksek performanslı bir şekilde çalışarak evinize ve ailenize eşlik edecektir. Çorlu Kombi Servisi olarak, kombinizin bakımını kış mevsiminden önce yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Kış aylarında, evinizin ısınma ihtiyacı duyduğu dönemlerde,  kombinizin bozulması, sizi yarı yolda bırakarak rahatsız edici bir durum ortaya çıkaracaktır. Bu da  yaşam kalitenizin düşmesine sebep olacaktır. 

Bizler Çorlu Yetkili Kombi Servisi olarak Vaillant marka kombinizin bakımını güvencemiz altında yapıyor, kombinizde uyguladığımız bakım ve onarım işlemleriyle sizlere eskisinden daha verimli çalışan kombi sunuyoruz. Çorlu ve çevresinde en kaliteli kombi servisi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Vaillant Kombi Servisi

Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet veren servisimiz müşterilerine kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Vaillant Kombi Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Vaillant Kombi Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Vaillant Kombi Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59