Kombiler, kış aylarında; evimizi, iş yerimizi veya dükkanımızı ısıtmaya yarayan ve neredeyse her türlü mekanda sorun çıkartmadan kullanılabilen ısıtma cihazlarıdır. Kapalı yaşam alanlarının ısıtılmasıyla birlikte yaşam kalitesini ve konforunu arttıran kombiler, kış aylarında herhangi bir sorunla karşılaşmaması için bakım ve onarım gibi temel ihtiyaçlarının kış gelmeden karşılanması gerekir. Kış aylarında ,soğuk günlerde, kombimizin bozulmasını istemeyiz. Kombimizin bu zamanlarda bozulması yaşam kalitesini düşürür ve rahatsız edici bir durum oluşturur. 
Kombinizin bakımını yetkili firmaya yaptırmak, periyodik bakım yaptırmak kadar önemli bir konudur. Her türlü sorumluluğu üstlenen firma seçmek, kombi cihazınızın sağlığı ve güvenliği için çok önemlidir. Bizler de her türlü yetkiye sahip olan ekibimizle Protherm marka kombinizin her türlü bakım ve onarım işlemlerini sorumluluğu üstlenerek en kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Çorlu ve civarında yetkili ve güvenilir Protherm Kombi Servisi arıyorsanız bizlerle zaman kaybetmeden iletişime geçmelisiniz. İhtiyacınız olan hizmeti, sizlere en hızlı, en kaliteli ve en güvenilir bir şekilde ulaştıracağız.

Protherm Kombi Servisi

Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet veren servisimiz müşterilerine kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Protherm Kombi Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Protherm Kombi Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Protherm Kombi Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59