Klimalar, günlük yaşantımızda neredeyse her mekanda karşılaşabileceğimiz, yaz aylarında ortamı serinleten ve bir nevi yaşam standartlarını yükselten cihazlardır. Her mekanda rahatlıkla kullanılabilen ve monte edildiği alana kolayca adapte olabilen klimalar, bakımı yapılmadığı müddetçe beraberinde hastalıkları getirir ve bu hastalıkları hızlıca yayar. Özellikle solunum yolu hastalıklarının yayılmasında etkili olan klimalar, insan sağlığı açısından oldukça tehlikeli durumlar oluşturur. Klimaların insan üzerinde olumsuz sonuçlara yol açmaması adına klimaların bakımları yaptırılmalıdır. 
Bizler Çorlu Klima Servisi olarak yüksek standartlara sahip hizmet kalitemizle sizlere en iyi Fujitsu klima servisi sunuyoruz. Gerek teknolojik ekipmanlarımızla gerekse profesyonel kadromuzla her zaman en iyisi için çabalıyoruz. Eğer sizler de Fujitsu klima servisinden yararlanmak isterseniz bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İhtiyacınız olan hizmet için gerekli teknik servis ekibimiz en kısa sürede sizlerin yanında olacaktır.

Fujitsu Klima Servisi

Tüm marka ve model klimanızın arızalarını kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde gideriyoruz. Her türlü bakım, onarım ve yedek parça ihtiyacında bizi arayabilirsiniz. Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet veren Fujitsu Klima Servisi merkezi müşterilerine kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Fujitsu Klima Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Fujitsu Klima Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Fujitsu Klima Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59