Beyaz eşyalar, gün içerisinde oldukça sık kullanıldığı için ilerleyen zamanlarda arıza çıkartma ihtimalleri yüksek olur. Bu nedenle beyaz eşyaların bakımı düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan beyaz eşyalar, zaman içerisinde kullanılamaz hale gelebilir. Bu gibi durumlarla karşı karşıya gelmemek için eşyalarınızın bakımını eksiksiz ve düzenli bir şekilde yaptırmalısınız. Ayrıca, beyaz eşyanızın düzenli bakımını yaptırmak, eşyanızın eskisinden daha verimli çalışmasını ve enerji tasarrufu yaparak sizleri büyük bir masrafın altından kurtmasını sağlar. 
Bizler Çorlu ve çevresinde Beyaz Eşya Servisi olarak Amana marka beyaz eşyanızın bakım ve onarım işlemlerini profesyonel ekibimizle en kaliteli ve en hızlı bir şekilde yapmaktayız. Sizler de bu hizmetimiziden yararlanmak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Teknik servis desteği için bizlerle iletişime geçmeniz durumunda ihtiyacınız olan teknik servis ekibimizi eşyanızın bulunduğu yere gönderiyoruz. Profesyonel ekibimiz, sizlerin sorunlarına çözüm bulmaktan mutluluk duyuyor.  


Amana Beyaz Eşya Servisi

Amana Beyaz Eşya Servisi olarak, evinizdeki her marka ve model beyaz eşyanın tamiri ve bakımı konularında her biri konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız ile arızanın kaynağını tespit edip hızlı bir şekilde bakımını ve onarımını sağlıyoruz. Arızalı olan beyaz eşyanız size. teslim edilmeden önce arızanın kaynağı ile ilgili bilgiler tarafınıza iletilip fiyat ve servis süreci hakkında detaylı bilgi sizlere ulaştırılmaktadır. Servisimizden Amana beyaz eşya tamiri hizmeti almanız, beyaz eşyalarınızı sadece daha yüksek bir seviyede tutmayıp, aynı zamanda paradan tasarruf etmenizi de sağlar.

İster rutin bir muayene gibi temel Amana Beyaz Eşya Servisi ihtiyacınız olsun isterse uzun süreli bir bakım planı oluşturmak isteyin, konusunda uzman teknisyenlerimiz bu süreçte size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Amana Beyaz Eşya Servisi

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Amana Beyaz Eşya Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Amana Beyaz Eşya Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Amana Beyaz Eşya Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59