Kombiler, günümüzde oldukça sık kullanılmasına rağmen, bakımları yetkili ve profesyonel firmalar tarafından yapılmadığı müddetçe tehlikeli durumlar oluşturabilmektedirler. Kombileri daha konforlu ve güvenli kullanabilmemiz için periyodik bakım gibi temel ihtiyaçlarını yetkili ve uzman firmalar ile karşılamalıyız. Uzun süre boyunca bakımı yapılmamış kombiler, ilerleyen zaman içerisinde büyük arızalar çıkarabilir ve kombiyi oluşturan temel ya da çevre parçalar zarar görebilir. Bu durumda ise kombinin arızalanan parçaları tamir edilir veya yenisiyle değiştirilir. 
Bizler İstanbul Kombi Servisi olarak Termoteknik marka kombinizin bakım onarım ve parça değişimi gibi işlemleri üst düzeyde teknik ve yüksek hassasiyetle yapıyor, sizlere daha iyi bir kombi kullanım deneyimi yaşatıyoruz. Termoteknik kombi bakımı, arıza tespit ve onarımı, parça değişimi gibi hizmetleri firmamız bünyesinde teknolojik aletlerle en kalite bir şekilde yapmaktayız. Bu hizmetlerimizden bir an önce yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilir ve en kısa sürede en iyi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.   

Termoteknik Kombi Servisi

Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet veren servisimiz müşterilerine kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Termoteknik Kombi Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Termoteknik Kombi Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Termoteknik Kombi Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59