Evlerimizde oldukça sık kullandığımız kombiler, zaman içerisinde yıpranıp çalışamaz hale gelebiliyor. Kombinizin sağlıklı ve verimli çalışabilmesi için bakım ve onarım ihtiyacının karşılanması gerekir. Bizler de, kombinizin bu ihtiyaçlarını sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde giderilebilmesi için yetkili bir servis firmasından yardım almanızı öneriyoruz. Aksi taktirde doğru bildiğiniz fakat yanlış olan tekniklerle cihazınızı bozabilir veya kullanılamaz hale getirebilirsiniz. Bu ise yaşam standartlarınızın düşmesine konforunuzun bozulmasına yol açar. 
Bizler Çorlu Kombi Servisi olarak, kombinizin temel ihtiyaçlarını uzman ekibimiz ve profesyonel aletlerimizle karşılıyor ve sizlere daha verimli çalışan kombi sunarak yaşam kalitenizin artmasını sağlıyoruz. Bizlerle iletişime geçerek profesyonel ekibimizden teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Servisi

Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet veren servisimiz müşterilerine kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Demirdöküm Kombi Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Demirdöküm Kombi Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Demirdöküm Kombi Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59