Evlerimizdeki beyaz eşyalar yaşamımızı kolaylaştıran, yaşamımızın önemli bir parçası haline gelmiş olan eşyalardır. Bir şeyler ters gidene kadar onları ne kadar çok kullandığınızı fark edemeyebiliriz. Beyaz eşya arızaları günlük yaşam kalitesini düşürmektedir ve bunun gibi sorunların bir an önce çözülmesi gerekmektedir. Bazı insanlar kendi başlarına düzeltmeyi severler ama çoğunlukla beyaz eşya tamiri servisine ihtiyaç duymaktadırlar. Eğer sizin de Siemens marka beyaz eşyanız arıza çıkarttıysa bizlerle iletişime geçmenizi öneririz. Biz, Çorlu Beyaz Eşya Servisi olarak, sizlere en iyi teknik servis hizmetini verebilmek için profesyonel ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımızla pes etmeden ve müşteri memnuniyetini hedef alarak çalışıyoruz. 
Çorlu Beyaz Eşya Servisi olarak, Çorlu ve çevresinde Siemens marka beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım ihtiyacını en kaliteli bir şekilde karşılamaktayız.  

Siemens Beyaz Eşya Servisi

Siemens Beyaz Eşya Servisi olarak, evinizdeki her marka ve model beyaz eşyanın tamiri ve bakımı konularında her biri konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız ile arızanın kaynağını tespit edip hızlı bir şekilde bakımını ve onarımını sağlıyoruz. Arızalı olan beyaz eşyanız size. teslim edilmeden önce arızanın kaynağı ile ilgili bilgiler tarafınıza iletilip fiyat ve servis süreci hakkında detaylı bilgi sizlere ulaştırılmaktadır. Servisimizden Siemens beyaz eşya tamiri hizmeti almanız, beyaz eşyalarınızı sadece daha yüksek bir seviyede tutmayıp, aynı zamanda paradan tasarruf etmenizi de sağlar.

İster rutin bir muayene gibi temel Siemens Beyaz Eşya Servisi ihtiyacınız olsun isterse uzun süreli bir bakım planı oluşturmak isteyin, konusunda uzman teknisyenlerimiz bu süreçte size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Siemens Beyaz Eşya Servisi

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Siemens Beyaz Eşya Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Siemens Beyaz Eşya Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Siemens Beyaz Eşya Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59