Kullanmakta olduğunuz Vestel marka beyaz eşyalar, ilerleyen zamanlarda yıpranıp arıza çıkartabilir. Bu konuda endişelenmenize gerek yok. Çünkü biz Çorlu Beyaz Eşya Servisi olarak Çorlu'da en kaliteli ve en güvenilir beyaz eşya servisi hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetlerimizden yararlanmanız için bizleri bir telefon yardımıyla aramanız yeterli olacaktır. Bizlerle iletişime geçmeniz durumunda, yetkili ve profesyonel ekibimizi eşyanızın bulunduğu konuma gönderiyoruz. Ekibimiz kısa süre içerisinde sizlerden bilgi alarak ve eşyanızın arızasını kontrol ederek eşyanızın durumunu tespit edecek. Sonrasında, arızası tespit edilen beyaz eşyanızın bakım ve onarım ihtiyacını, kendi atölyelerimizde gideriyoruz. Bakım ve onarım işlemleri biten beyaz eşyalarınızın son kontrollerini yaparak sizlere sağlıklı bir şekilde teslim ediyoruz. Artık sizlere de beyaz eşyanız için kolay ve konforlu bir kullanım imkanı sunuyoruz. 
Arızalanan Vestel marka beyaz eşyanızın tamir, bakım ve parça değişimi ihtiyaçlarını gidermek için bizlerle iletişime geçiniz. Profesyonel ekibimiz, sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. 

Vestel Beyaz Eşya Servisi

Vestel Beyaz Eşya Servisi olarak, evinizdeki her marka ve model beyaz eşyanın tamiri ve bakımı konularında her biri konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız ile arızanın kaynağını tespit edip hızlı bir şekilde bakımını ve onarımını sağlıyoruz. Arızalı olan beyaz eşyanız size. teslim edilmeden önce arızanın kaynağı ile ilgili bilgiler tarafınıza iletilip fiyat ve servis süreci hakkında detaylı bilgi sizlere ulaştırılmaktadır. Servisimizden Vestel beyaz eşya tamiri hizmeti almanız, beyaz eşyalarınızı sadece daha yüksek bir seviyede tutmayıp, aynı zamanda paradan tasarruf etmenizi de sağlar.

İster rutin bir muayene gibi temel Vestel Beyaz Eşya Servisi ihtiyacınız olsun isterse uzun süreli bir bakım planı oluşturmak isteyin, konusunda uzman teknisyenlerimiz bu süreçte size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Vestel Beyaz Eşya Servisi

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Vestel Beyaz Eşya Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Vestel Beyaz Eşya Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Vestel Beyaz Eşya Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59