Bosch marka kombinizin güvenli bir çalışma ve en üst düzeyde performans göstermeye devam etmesi ve ilerleyen zamanlarda oluşabilecek sorunların önlenmesi için kombinizin bakım ve onarım ihtiyacını karşılamanızı öneririz. Teknik servis hizmetini yetkili ve profesyonel firmalardan almanız, Bosch marka kombinizin çok daha verimli ve güvenilir çalışmasına olanak sağlayacaktır. 
Sizler de Bosch marka kombinizin rahat ve konforlu kullanımı için bizlerden teknik servis desteği alabilirsiniz. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla sunduğumuz bu güvenilir hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için bizlerle iletişime geçebilir ve en kısa sürede teknik servis ekibini temin ederek ihtiyacınız olan bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 

Çorlu Kombi Servisi olarak, bu sektörde hizmete başladığımız günden bu yana "Kaliteli Hizmet, Mutlu Müşteri!" anlayışıyla hizmet verdik, önümüzdeki süreçlerde de bu anlayışla hizmet vermeye devam ederek memnuniyet odaklı hizmetler sunacağız. Firmamız ve bünyemizde barındırdığımız profesyonel ekibimiz ile sizlerin sorunlarına çözüm noktası olduğumuz için mutluluk duyuyoruz.

Bosch Kombi Servisi

Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet veren servisimiz müşterilerine kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Bosch Kombi Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Bosch Kombi Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Bosch Kombi Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59