Frigidaire marka eşyanızın bakım veya onarıma mı ihtiyacı var? Endişelenmenize gerek yok, bir telefon kadar uzağınızdayız. Yetkili servis merkezimizi arayarak teknik servis hizmeti için gerekli olan tecrübeli ekibimizi en kısa sürede eşyanızın bulunduğu yere göndererek eşyanızın arıza tespitini yapıyoruz. Yaptığımız tespitler sonucu Frigidaire marka beyaz eşyanızın durumuna göre bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Teknik servis işlemini başarılı bir şekilde yapmış olduğumuz Frigidaire marka beyaz eşyanızı, size sorunsuz çalışabilir şekilde iade ediyoruz.   
Çorlu Yetkili Beyaz Eşya Servisi ile Çorlu ve çevresine verdiğimiz beyaz eşya sevisi sayesinde ihtiyaç duyduğunuz hizmeti en iyi bir şekilde alabilirsiniz. Bunun için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Frigidaire Beyaz Eşya Servisi

Frigidaire Beyaz Eşya Servisi olarak, evinizdeki her marka ve model beyaz eşyanın tamiri ve bakımı konularında her biri konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız ile arızanın kaynağını tespit edip hızlı bir şekilde bakımını ve onarımını sağlıyoruz. Arızalı olan beyaz eşyanız size. teslim edilmeden önce arızanın kaynağı ile ilgili bilgiler tarafınıza iletilip fiyat ve servis süreci hakkında detaylı bilgi sizlere ulaştırılmaktadır. Servisimizden Frigidaire beyaz eşya tamiri hizmeti almanız, beyaz eşyalarınızı sadece daha yüksek bir seviyede tutmayıp, aynı zamanda paradan tasarruf etmenizi de sağlar.

İster rutin bir muayene gibi temel Frigidaire Beyaz Eşya Servisi ihtiyacınız olsun isterse uzun süreli bir bakım planı oluşturmak isteyin, konusunda uzman teknisyenlerimiz bu süreçte size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Frigidaire Beyaz Eşya Servisi

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Frigidaire Beyaz Eşya Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Frigidaire Beyaz Eşya Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Frigidaire Beyaz Eşya Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59