Çorlu'da hizmet vermeye başladığımız günden bugüne dek her zaman en iyi hizmeti verdik ve ilerleyen zamanlarda çok daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi geliştirdik. Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde müşterilerimizin sorunlarına en uygun çözümleri bulduk ve bu çözümleri en iyi bir şekilde müşterilerimize sunduk. Büyük bir meslek aşkıyla yaptığımız kombi servislerinde, Ferolli marka kombilerin servis ihtiyacını sorunsuz ve güvenilir bir şekilde karşılayarak müşterilerimizin suratlarında daima mutlu yüz ifadeleri bıraktık. İlerleyen zamanlarda da en kaliteli ve güvenilir kombi servisi hizmeti sunmak için işimize yatırım yapıyor ve daha yüksek hizmet standartlarına ulaşabilmek için ekipmanlarımızı gelişen teknolojiyle birlikte yeniliyor, ekibimizi de bu konu hakkında eğitiyoruz. 
Günümüzün vazgeçilmezi olan kombilerin zamanla yıprandığı ve bakıma ihtiyaç duyduğu aşikardır. Bu nedenle kombilerimizin periyodik bakımları yapılmalı ve gerektiğinde parça değişimi yapılmalıdır. Bakımı düzenli bir şekilde yapılan ve gerektiği zaman kontrollü bir şekilde parça değişimi yapılan kombiler, herhangi bir arıza ile karşılaşma ihtimali minimuma inmektedir. Böylelikle kombilerde herhangi bir arıza meydana gelmemektedir. Arıza ile karşılaşmayan kombiler ise uzun zamanlar mükemmel düzeyde çalışacak ve tam performans gösterecektir. Bakımı yapılmış olan kombi cihazları, sizlere yüksek oranda enerji tasarrufu sağlayarak cebinizi de koruyacaktır.
Tüm bu kombi hizmetlerini profesyonel ve güvenilir bir şekilde almak için Çorlu ve çevresinde faaliyet gösteren Çorlu Kombi Servisi firmamızla iletişime geçebilir ve hiç vakit kaybetmeden istekleriniz doğrultusunda en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Ferroli Kombi Servisi

Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet veren servisimiz müşterilerine kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Ferroli Kombi Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Ferroli Kombi Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Ferroli Kombi Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59