Kombi, doğal gaz kullanımını ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiş cihazlardır. Kombiniz, uzun yıllar size ve evinize eşlik eder. Bunun için de kombi bakımları bu konuda önemli rol oynar. Bakımı yapılmamış olan kombinin arıza çıkarma oranı en yüksek seviyededir. Bakımı zamanında yapılan kombiler, uzun yıllar yüksek performanslı çalışır. Sizler de kombinizin istenmeyen durumlar oluşturmasını istemiyor ve masraftan kaçınmak istiyorsanız kombinizin bakımını düzenli bir şekilde yaptırmalısınız.

Kombi servisi konusunda Alarko marka kombilerinizin teknik servis ihtiyaçlarını karşılamak için buradayız. İstanbul Kombi Servisi olarak sizlerin teknik servis ihtiyaçlarınıza anında koşuyor, Alarko marka kombinizin her türlü teknik ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Sizler de İstanbul ve çevresinde en kaliteli kombi servisi hizmetini almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz. En kısa sürede ihtiyacınız olan teknik servis ekibini kombinizin bulunduğu konuma yönlendireceğiz.  

Alarko Kombi Servisi

Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet veren servisimiz müşterilerine kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Alarko Kombi Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Alarko Kombi Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Alarko Kombi Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59