Klima, insanların daha konforlu yaşayabilmesi için kapalı mekanlarda soğutma görevi gören cihazlardır. Klimalar; konutlarda, iş yerlerinde, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde ve daha aklımıza gelebilecek birçok mekanda kullanılabilir. Kullanım alanı bu kadar geniş olan ve ortamın ısı ve hava dengesini değiştiren veya koruyan bu cihazlar, birçok hastalığın kolayca yayılmasına olanak sağlar. Özellikle üst solunum yolu hastalıklarını kolayca yayabilen bu cihazlar, daha yüksek performansta ve sağlıklı çalışabilmesi için bakımlı olmalıdır. Periyodik bakımı ve temizliği yapılmayan klimalar, zaman içerisinde insan sağlığını ciddi bir şekilde tehdit edecek hastalıkları yaymaya başlar. Bununla birlikte klimalı oluşturan parçaların ve çevre sistemlerin zarar görmesi kaçınılmaz olur. 
Günümüzde  neredeyse her mekanda bulanan klimalar, her topluluk alanlarında faaliyet gösterdiği için bakımlı olmalıdır. Çorlu Klima Servisi olarak sahip olduğunuz klimaların periyodik bakımlarını aksatmamanızı öneriyoruz. Periyodik bakımı yaptırılan klimalar her zaman yüksek performansta tam tasarruflu ve sağlıklı bir şekilde çalışır. Ayrıca ilerleyen zamanlarda karşılaşabileceği parça hasarı ve parça değişimi gerektiren durumların oluşmasını da engeller. 
Bizler Çorlu ve çevresinde faaliyet gösteren Çorlu Klima Servisi olarak sizlere en iyi bakım ve onarım hizmeti gösteriyor, klimanızın en iyi bir şekilde yüksek performansta sağlıklı ve tasarruflu bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Bizlerle iletişime geçerek en kısa sürede kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Arçelik Klima Servisi

Tüm marka ve model klimanızın arızalarını kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde gideriyoruz. Her türlü bakım, onarım ve yedek parça ihtiyacında bizi arayabilirsiniz. Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet veren Arçelik Klima Servisi merkezi müşterilerine kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Arçelik Klima Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Arçelik Klima Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Arçelik Klima Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59