Doğalgaz ile ısınma, günümüzde oldukça sık kullanılan bir ısınma yöntemidir. Tercih edilmesinin sebebi ise; ucuz, yüksek verimli ve çevreye dost olmasıdır. Diğerki ısınma yöntemlerine göre aralarında birçok fark bulunmaktadır.  
Kombi cihazları,  doğalgaz ile evlerin sıcaklıklarının korunmasını sağlar. Günümüzde kombi cihazlarının her eve girdiğini rahatlıkla görebiliriz. Her evde bulunan ve yaşam şartlarımızı çok daha kolay bir hale getiren kombi cihazları, artık yaşantımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Kombilerin günümüzde bu kadar sık kullanılması, arıza durumlarını da beraberinde getirmektedir. Arızalanan ve çalışamayacak duruma gelen kombiler ise yaşam standartlarımızın düşürür ve konforumuzu etkileyebilir. Bu durumlardan uzaklaşmak ve hiç karşılaşmamak için kombinizin bakım ve onarım işlemlerini yaptırmalı, hasarlı veya arızalı parçalı bir an önce değiştirmelisiniz. Kombinizin bakım ve onarım ihtiyacını yetkili ve uzman servis ekibiyle gidermenizi öneririz.

Bizler Çorlu Buderus Kombi Servisi olarak bakım ve onarım ihtiyacı bulunan Buderus marka kombilerinizin tüm ihtiyaçlarını eksiksiz, kaliteli ve güvenilir bir şekilde karşılıyor ve sizlere eskisinden çok daha iyi, performanslı ve tasarruflu çalışan kombiler sunuyoruz. Sizler de Buderus marka kombinizin bakım, onarım ve parça değişimi ihtiyaçlarını karşılamak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bünyemizde barındırdığımız uzman personellerden oluşan kadromuz ve teknolojik ekipmanlarımız ile her zaman isteklerinizi karşılamaya hazırız. 

Buderus Kombi Servisi

Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet veren servisimiz müşterilerine kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Buderus Kombi Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Buderus Kombi Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Buderus Kombi Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59