Klimalarda periyodik bakım büyük önem taşımaktadır. Gündelik yaşantımızda sıklıkla kullandığımız klimalar, bakımlı olmadığı müddetçe hastalık yaymaya ve çevresini tehdit etmeye başlar. Güvenilir klima kullanımı için klimaların bakımlı olması gerekmektedir. 
Bakım yapılmadan kullanılan klimalarda kısa süre içerisinde kirlenme görülecektir. Başta filtreler olmak üzere tüm iç sistemler  yavaş yavaş hasar görmeye başlayacaktır. Cihazın kendine zarar vermesiyle birlikte insan sağlığını tehdit eden mikroorganizmaları ortama salmaktadır. Ortamda bulunan mikroorganizmalar da insanda üst solunum yollarını olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Bu durumlar karşısında klima bakımının ne kadar önemli olduğunu görmekteyiz. İnsan sağlığı dışında klimanın ve çevre sistemlerinin zarar görmesi de yüksek masraflarına yol açmaktadır. 
Çorlu ve yakın çevresinde klima servisine ihtiyaç duyduğunuz anda bizlerle iletişime geçmenizi öneririz. Profesyonel ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmetlerimizi sunmaktan gurur duyuyoruz.

Gree Klima Servisi

Tüm marka ve model klimanızın arızalarını kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde gideriyoruz. Her türlü bakım, onarım ve yedek parça ihtiyacında bizi arayabilirsiniz. Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet veren Gree Klima Servisi merkezi müşterilerine kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Gree Klima Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Gree Klima Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Gree Klima Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59