Beyaz eşya servisimizde, Ariston marka beyaz eşyalarınızın onarım, montaj ve bakım hizmetlerini de sunmaktayız. Bu hizmetleri değerli müşterilerimize sunarken kalitemizden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden yaptığımızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Profesyonel ekibimizle sunduğumuz beyaz eşya servisi hizmetimizden bir an önce yararlanmak isterseniz zaman kaybetmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Eğer sizin de Ariston marka beyaz eşyanız arızalandıysa veya bakıma ihtiyacı varsa bizlerden yardım isteyiniz. Sizlerin istekleri doğrultusunda hareket edip, çözüme en hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmayı hedefliyoruz. Çorlu ve çevresinde faaliyet gösteren Çorlu Beyaz Eşya Servisi firmamız, işini en iyi bir şekilde yaparak müşterilerimiz için vazgeçilmez bir çözüm noktası oluyor.

Çorlu ve çevresinde büyük bir ciddiyet ve hassasiyetle gösterdiğimiz kaliteli ve detaylı hizmet sonucu müşterilerimizin çözümlerine ortak olduğumuzdan dolayı gurur duyuyoruz. 

Ariston Yetkili Servisi

Ariston Yetkili Servisi olarak, evinizdeki her marka ve model beyaz eşyanın tamiri ve bakımı konularında her biri konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız ile arızanın kaynağını tespit edip hızlı bir şekilde bakımını ve onarımını sağlıyoruz. Arızalı olan beyaz eşyanız size. teslim edilmeden önce arızanın kaynağı ile ilgili bilgiler tarafınıza iletilip fiyat ve servis süreci hakkında detaylı bilgi sizlere ulaştırılmaktadır. Servisimizden Ariston beyaz eşya tamiri hizmeti almanız, beyaz eşyalarınızı sadece daha yüksek bir seviyede tutmayıp, aynı zamanda paradan tasarruf etmenizi de sağlar.

İster rutin bir muayene gibi temel Ariston Yetkili Servisi ihtiyacınız olsun isterse uzun süreli bir bakım planı oluşturmak isteyin, konusunda uzman teknisyenlerimiz bu süreçte size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Ariston Yetkili Servisi

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Ariston Yetkili Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Ariston Yetkili Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Ariston Yetkili Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59