Kış aylarında evimizin ısınmasını sağlamak amacıyla birçok kez kombimizi kullanmaktayız. Kış aylarında yardımımıza koşan kombiler, bakımı yaptırılmadığı sürece bizleri yarı yolda bırakabilir ve istenmeyen durumlarla karşılaşmamıza sebep olabilir. 
Kombimizin uzun yıllar size eşlik edebilmesi adına gerekli bakımlarının yaptırılması gereklidir. Bakımı yapılmayan kombiler, ilerleyen zamanlarda arıza çıkartarak daha maliyetli sorunlara yol açabilir. Bizler de bu noktada Çorlu Kombi Servisi olarak Arçelik marka kombilerinizin teknik servis ihtiyaçlarını tam anlamıyla eksiksiz bir şekilde karşılıyor, sizlere daha konforlu bir kullanım sağlaması için kombinizin en kaliteli ve güvenilir bir şekilde bakımını yapıyoruz. Eğer Arçelik marka kombinizin bakıma veya onarıma ihtiyacı varsa zaman kaybetmeden bizlerle iletişime geçiniz. Teknik servis ekibimizi en kısa sürede kombinizin bulunduğu yere göndererek sizlerin sorunlarını çözüyoruz. 

Arçelik Kombi Servisi

Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet veren servisimiz müşterilerine kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Arçelik Kombi Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Arçelik Kombi Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Arçelik Kombi Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59