Klimaların her mevsim başında ve sonunda bakımı yaptırılmalı ve böylelikle sağlıklı çalışması sağlanmalıdır. Bakımı yaptırılmadan kullanılan klimalar, hastalıkların kolayca yayılmasına neden olur. Bu hastalıklar insan sağlığını tehdit edebilecek seviyeye ulaşabilir. Ayrıca klima bakımı yaptırmak klimanızın ömrünü uzatmakla birlikte kullanım rahatlığı ve konfor da sağlar. Bakımı yaptırılmayan klimalarda ise; yüksek enerji kullanımı, performans düşüklüğü, toz ve partikül oluşumu, elektrik tesisatında oksitlenme ve su sızıntıları gibi bazı problemler meydana gelir. Eğer bu problemlere rağmen klima kullanımına devam edilirse klimayı oluşturan parçaların ve çevre sistemlerin zarar görerek çalışamaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Bilinçli bir kullanıcı olarak klimalarımızın bakımını uzman personellerden yardım alarak yaptırmalı ve gerektiğinde de parça değişimi yaptırmalıyız. 

Bizler Çorlu ve çevresinde faaliyet gösteren Çorlu Klima Servisi firması olarak Fujitherma marka kombinizin bakım, onarım, arıza tespit ve parça değişimi işlemlerini en profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bizden Fujitherma marka kombiniz için bakım ve onarım konusunda teknik destek almak için çağrı merkezimizle iletişime geçebilir ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Fujitherma Klima Servisi

Tüm marka ve model klimanızın arızalarını kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde gideriyoruz. Her türlü bakım, onarım ve yedek parça ihtiyacında bizi arayabilirsiniz. Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet veren Fujitherma Klima Servisi merkezi müşterilerine kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Fujitherma Klima Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Fujitherma Klima Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Fujitherma Klima Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59