Çorlu ve yakın çevresinde sunmuş olduğumuz en kaliteli beyaz eşya eşya servisi hizmetimiz sayesinde beyaz eşyanızı konforlu bir şekilde kullanacaksınız. Liebherr marka beyaz eşyanız ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Çorlu Beyaz Eşya Servisi firmamız iletişime geçebilir, en kısa sürede sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Periyodik bakım ve parça değişimi hizmetimiz sayesinde beyaz eşyalarınız eskisinden daha verimli çalışacak, gereksiz güç tüketimini engelleyerek sizlere daha tasarruflu bir beyaz eşya kullanımı sunacağız. Deneyimli ve alanında uzman olan personellerimizin oluşturduğu ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile sizlerin ihtiyaçlarını gideriyoruz. Liebherr marka beyaz eşyanızın bakım, onarım ve parça değişimi işlemlerinden yararlanmanız için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Sektördeki en kaliteli ve en güvenilir servis hizmeti ile sizlere profesyonel çözümler bulmanın yolunu sunuyoruz.

Liebherr Beyaz Eşya Servisi

Liebherr Beyaz Eşya Servisi olarak, evinizdeki her marka ve model beyaz eşyanın tamiri ve bakımı konularında her biri konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız ile arızanın kaynağını tespit edip hızlı bir şekilde bakımını ve onarımını sağlıyoruz. Arızalı olan beyaz eşyanız size. teslim edilmeden önce arızanın kaynağı ile ilgili bilgiler tarafınıza iletilip fiyat ve servis süreci hakkında detaylı bilgi sizlere ulaştırılmaktadır. Servisimizden Liebherr beyaz eşya tamiri hizmeti almanız, beyaz eşyalarınızı sadece daha yüksek bir seviyede tutmayıp, aynı zamanda paradan tasarruf etmenizi de sağlar.

İster rutin bir muayene gibi temel Liebherr Beyaz Eşya Servisi ihtiyacınız olsun isterse uzun süreli bir bakım planı oluşturmak isteyin, konusunda uzman teknisyenlerimiz bu süreçte size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Liebherr Beyaz Eşya Servisi

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Liebherr Beyaz Eşya Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Liebherr Beyaz Eşya Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Liebherr Beyaz Eşya Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59