Kombiler, yıllarca size ve evinize eşlik eden, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan cihazlardır. Bu cihazlar, soğuk kış günlerinde evin içerisindeki sıcaklığı korumakla yükümlüdür. Hayatımızda önemli bir yere sahip olan klimalar, oldukça güvenli ve verimli bir şekilde çalışabilmeleri için düzenli servis yardımı almaları gerekmektedir. Kış aylarında herhangi bir sorun yaşamamak için kombi bakımını önceden yaptırılmalı ve kombinin ilerleyen zamanlarda herhangi bir arızayla karşılaşmaması için yetkili bir firmadan teknik servis desteği alınmalıdır. 
Baymak marka kombiye sahipseniz ve siz de kışa hazırlanmak amacıyla kombinizin bakım ihtiyacını karşılamak istiyorsanız bizlerden destek alabilirsiniz. Bizler Çorlu Kombi Servisi olarak Baymak marka kombilerin her türlü bakım ve onarım ihtiyacını profesyonel teknik servis ekibimizle en kaliteli bir şekilde karşılıyor, sizlere çok daha verimli ve güvenli çalışan bir kombi sunuyoruz. Eğer sizler de, Baymak marka kombinizin bakım ihtiyaçlarını karşılamak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilir ve profesyonel ekibimiz tarafından en kaliteli ve güvenilir kombi servisi alabilirsiniz. 

Baymak Kombi Servisi

Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet veren servisimiz müşterilerine kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Baymak Kombi Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Baymak Kombi Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Baymak Kombi Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59