Çorlu'da Sharp marka beyaz eşyalarınızın periyodik bakım ve onarım ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bu hizmetimizden bir an önce faydalanmanız için bizi aramanız yeterli.
Çorlu Beyaz Eşya Servisi olarak, beyaz eşya gereksinimlerinize karşı çok hassas ve dikkatli davranmaya özen gösteriyoruz. Çorlu beyaz eşya arıza hizmetlerimiz ile beyaz eşya arızasını hızlı ve doğru bir şekilde tespit etmekteyiz. Deneyimli ekibimiz eşyanızın bulunduğu yere geldiğinde, eksiksiz ve doğru bir tespit yapmak için sorular soracak ve bilgi toplayacaktır. Sorunun tam olarak ne olduğunu anladıktan sonra eşyanızın durumuna göre eşyanın bulunduğu yerde ya da iş yerimizde bakım ve onarım işlemlerini yapmaktayız.

Çorlu Beyaz Eşya Servisi firmamız, beyaz eşya sisteminizin verimliliğini artırır ve size de konforlu bir kullanım kolaylığı sunar.. 
Sharp Beyaz Eşya Servisi

Sharp Beyaz Eşya Servisi olarak, evinizdeki her marka ve model beyaz eşyanın tamiri ve bakımı konularında her biri konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız ile arızanın kaynağını tespit edip hızlı bir şekilde bakımını ve onarımını sağlıyoruz. Arızalı olan beyaz eşyanız size. teslim edilmeden önce arızanın kaynağı ile ilgili bilgiler tarafınıza iletilip fiyat ve servis süreci hakkında detaylı bilgi sizlere ulaştırılmaktadır. Servisimizden Sharp beyaz eşya tamiri hizmeti almanız, beyaz eşyalarınızı sadece daha yüksek bir seviyede tutmayıp, aynı zamanda paradan tasarruf etmenizi de sağlar.

İster rutin bir muayene gibi temel Sharp Beyaz Eşya Servisi ihtiyacınız olsun isterse uzun süreli bir bakım planı oluşturmak isteyin, konusunda uzman teknisyenlerimiz bu süreçte size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Sharp Beyaz Eşya Servisi

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Sharp Beyaz Eşya Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Sharp Beyaz Eşya Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Sharp Beyaz Eşya Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59