Beyaz eşyalar, günümüz koşullarında vazgeçilmez ev aletleridir. Günlük yaşantımızda bizleri büyük bir yükün altından kurtarmakla birlikte yaşantımızı kolaylaştırıyor. Çamaşır ve bulaşık yıkama, yiyecek ve içecek depolama gibi bir çok farklı görevi bulunan beyaz eşyalar, gün içerisinde birçok kez kullanılmaktadır. Beyaz eşyalar, sık kullanıldıkları için bakıma ihtiyaç duyan ev aletleridir. Bu eşyaların sağlıklı çalışabilmesi için bakımlarının yapılması gereklidir. Bakımı yapılmayan beyaz eşyalar sorun çıkartarak günlük işlerimizin aksamasına yol açacaktır. Kullanmakta olduğunuz beyaz eşyanın günlük işlerinizi aksatmaması için bakımını yaptırmayı unutmayınız...
Bizler Çorlu ve çevresinde Beyaz Eşya Servisi olarak kullanmakta olduğunuz Bosch marka beyaz eşyalar için teknik servis hizmeti sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz bu hizmetlerden anında yararlanmak için zaman kaybetmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bünyemizde barındırdığımız profesyonel ekibimizle ve son teknoloji ekipmanlarımızla sizlere çok daha iyi bir teknik servis hizmeti verebilmek için çok çalışmaktayız.  
Çorlu ve çevresinde büyük bir ciddiyet ve hassasiyetle gösterdiğimiz kaliteli ve detaylı hizmet sonucu müşterilerimizin çözümlerine ortak olmaktan gurur duyuyoruz. 

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch Beyaz Eşya Servisi olarak, evinizdeki her marka ve model beyaz eşyanın tamiri ve bakımı konularında her biri konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız ile arızanın kaynağını tespit edip hızlı bir şekilde bakımını ve onarımını sağlıyoruz. Arızalı olan beyaz eşyanız size. teslim edilmeden önce arızanın kaynağı ile ilgili bilgiler tarafınıza iletilip fiyat ve servis süreci hakkında detaylı bilgi sizlere ulaştırılmaktadır. Servisimizden Bosch beyaz eşya tamiri hizmeti almanız, beyaz eşyalarınızı sadece daha yüksek bir seviyede tutmayıp, aynı zamanda paradan tasarruf etmenizi de sağlar.

İster rutin bir muayene gibi temel Bosch Beyaz Eşya Servisi ihtiyacınız olsun isterse uzun süreli bir bakım planı oluşturmak isteyin, konusunda uzman teknisyenlerimiz bu süreçte size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Bosch Beyaz Eşya Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Bosch Beyaz Eşya Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Bosch Beyaz Eşya Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59