Kombilerin, hayatınıza ve evinize güvenli bir şekilde eşlik etmeleri için, bakım ve onarım ihtiyaçlarını karşılamak önemli bir rol oynar. Kombinizin teknik servis ihtiyacını karşılamamanız durumunda ilerleyen zamanlarda cihazınız bozulabilir ve eskisine göre daha verimsiz çalışabilir. Kısacası istenmeyen durumlarla karşılaşarak rahatınızı ve konforunuzu bozabilir. Bu tür durumlarla karşılaşmak her zaman rahatsız edicidir. Eğer herhangi bir arıza ile karşılaşmamak istiyorsanız, cihazınızın her türlü bakım ve onarım ihtiyacını yetkili bir teknik servis firmasıyla karşılamanızı öneririz. 
Sizler de Beko marka kombinizin arızasını gidermek veya ilerleyen zamanlarda istenmeyen durumlarla karşılaşmamak için onarım ve bakım işlemlerini, sunmuş olduğumuz hizmetlerle gerçekleştirebilirsiniz. Bizler Çorlu Kombi Servisi olarak, profesyonel ekip ve teknolojik ekipmanlarla Beko marka kombinizin her türlü bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyor, sizlere konforlu ve rahat bir kombi kullanımı için kaliteli teknik servis hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetlerden bir an önce yararlanmak isterseniz zaman kaybetmeden bizlerle iletişime geçebilir, ihtiyacınız olan profesyonel ekibi en kısa sürede temin edebilirsiniz. 

Beko Kombi Servisi

Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet veren servisimiz müşterilerine kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Beko Kombi Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Beko Kombi Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Beko Kombi Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59