Beyaz eşyalar günümüzde oldukça sık kullanıldıkları için bakım ve onarım gibi teknik desteğe ihtiyaçları vardır. Beyaz eşyanızın sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için yılda en az bir kere bakımının yapılması gerekmektedir. Bakımı yapılan beyaz eşyalar eskisinden daha verimli çalışır ve karşılaşılabilecek arızaların önüne geçilmiş olur. Gün içerisinde oldukça sık kullanılan ve bakımı yapılmayan beyaz eşyalar kısa süre içinde arızalanır yada kullanılamayacak bir hale gelebilir. Beyaz eşyanızın sağlıklı çalışabilmesi ve uzun ömürlü olması için bakım yaptırmayı unutmayınız.
Bizler Çorlu ve çevresinde Beyaz Eşya Servisi olarak sunmuş olduğumuz servis hizmeti sayesinde sizleri büyük bir yükün altından kurtarıyoruz. Tecrübeli ekibimizle siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışarak sizlere en kaliteli ve en uygun teknik servis hizmeti sunuyoruz. Elektrolux marka beyaz eşyanızın durumuna göre yaptığımız onarım ve bakım işlemleri sayesinde beyaz eşyanız eskisinden çok daha verimli çalışacak, tasarruf sağlayarak sizleri büyük bir masraftan kurtarmış olacaktır. 
Beyaz Eşya Servisi firmamızdan Elektrolux Beyaz Eşya Servisi almak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Electrolux Beyaz Eşya Servisi

Electrolux Beyaz Eşya Servisi olarak, evinizdeki her marka ve model beyaz eşyanın tamiri ve bakımı konularında her biri konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız ile arızanın kaynağını tespit edip hızlı bir şekilde bakımını ve onarımını sağlıyoruz. Arızalı olan beyaz eşyanız size. teslim edilmeden önce arızanın kaynağı ile ilgili bilgiler tarafınıza iletilip fiyat ve servis süreci hakkında detaylı bilgi sizlere ulaştırılmaktadır. Servisimizden Electrolux beyaz eşya tamiri hizmeti almanız, beyaz eşyalarınızı sadece daha yüksek bir seviyede tutmayıp, aynı zamanda paradan tasarruf etmenizi de sağlar.

İster rutin bir muayene gibi temel Electrolux Beyaz Eşya Servisi ihtiyacınız olsun isterse uzun süreli bir bakım planı oluşturmak isteyin, konusunda uzman teknisyenlerimiz bu süreçte size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Electrolux Beyaz Eşya Servisi

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Electrolux Beyaz Eşya Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Electrolux Beyaz Eşya Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Electrolux Beyaz Eşya Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59