Kış aylarında işimizi kolaylaştıran kombiler, günümüzde oldukça sık kullanılan ev ısıtma yöntemleridir. Kış mevsiminde evimizi yüksek performansla ısıtan ve ev halkı için konforlu bir yaşam imkanı sunan kombiler, verim gücünü bakımının yaptırıldığı firmadan alır. Ne kadar profesyonel ve işini hakkıyla yapan bir ekip ile bakım veya onarım işlemlerini yaptıysanız, kombiniz eskisine göre çok daha verimli ve sağlıklı çalışarak hem evinizi hem de cebinizi korur. Bu konuda eğitimli, sertifikalı ve yetkili ekiplerden yardım almak kombinizin sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Bizler Çorlu Yetkili Kombi Servisi olarak, Immergas marka kombinizin bakım, onarım ve parça değişim işlemlerini profesyonel ekibimizle ve uygun ekipmanlarımızla yapmaktayız. 
Sizlere çok daha iyi hizmet verebilmek için ekibimiz ve ekipmanlarımız ile kendimizi her geçen gün yeniliyor ve geliştiriyoruz. Çağrı merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilir, Immergas marka kombiniz için her türlü teknik desteği alabilirsiniz. 

Immergas Kombi Servisi

Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet veren servisimiz müşterilerine kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Immergas Kombi Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Immergas Kombi Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Immergas Kombi Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59