Doğalgaz ile ısınma, günümüzde en çok kullanılan ısınma yöntemlerindendir. Önceden kullanılan kömürlü sobalar günümüzde yerini doğalgaza bıraktığı için kombi kullanımı oldukça yaygındır. Kombilerin, bakımının düzgün periyotlarla yapılmadığı taktirde arızalanabilir. Böyle durumlar hem eviniz için hem de sizin için sıkıntılı bir durum oluşturur. Arıza sorunlarından kurtulmak ya da hiç karşılaşmamak için kombinizin bakımını düzenli ve kontrollü bir şekilde yaptırmalısınız. 

Kombinizin bakımını yapacak olan firmayı seçmek de kombi bakımı kadar önemlidir. Profesyonel bir yetkili firma ile anlaşmak kombinizin sağlığı için etkili bir çözüm olacaktır. Bizler de Çorlu Yetkili Kombi Servisi olarak kombiniz için en kaliteli teknik servis hizmetini vermek için hazırız. Ekibimizi ve ekipmanlarımızı her geçen gün geliştirerek sizlere daha iyi bir hizmet sunma imkanı oluşturuyoruz. Eğer ECA marka kombinizin bakım ve onarıma ihtiyacı varsa bizlerle iletişime geçerek bu ihtiyaçları en hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılayabilirsiniz. 

ECA Kombi Servisi

Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet veren servisimiz müşterilerine kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

ECA Kombi Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. ECA Kombi Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

ECA Kombi Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59