Günümüzde oldukça sık kullanılan ve evimizi zor hava şartlarından koruyan kombiler, evimize ve bize kış aylarında eşlik eder. 
Yaşam kalitenizi arttırmak ve kötü sonuçlarla karşılaşmamak için kombinizin bakımını düzenli bir şekilde yaptırmalısınız. Yılda en az bir kez kombi bakımı yaptırmak cihaz ömrünü uzatmaktadır ve kış gelmeden yaptırılan kombi bakımı, kış aylarında sizleri yarı yolda bırakmaz. Böylece daha verimli çalışan ve konforunuzu arttırarak yaşam kalitenizi belirleyen  kombiye sahip olursunuz. 
Bizler Airfel marka kombinizin bakım ve onarım işlemlerini güvencemiz altında yapıyor, kombinizin daha verimli çalışmasını sağlıyoruz. Çalıştığı alanda uzman ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımız ile kendimizi her geçen geliştiriyor, müşterilerimize olabildiğince kaliteli ve güvenilir hizmet sunarak vazgeçilmez bir çözüm noktası haline geliyoruz. Bizlerle iletişime geçerek sunduğumuz bu hizmetlerden en kısa sürede yararlanabilirsiniz. 

Airfel Kombi Servisi

Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet veren servisimiz müşterilerine kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Airfel Kombi Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Airfel Kombi Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Airfel Kombi Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59