Çorlu'da arızalı eşyalarınızla ilgili servis hizmeti alabileceğiniz teknik servis ekibi bulma konusunda sıkıntı mı yaşıyorsunuz? Bunu hiç dert etmeyin! Çünkü bizler Çorlu Beyaz Eşya Servisi olarak, sizlere en iyi çözümler elde etme konusunda yardımcı olmaktayız. Whirlpool marka beyaz eşya kullanan müşterilerimize hızlı ve güvenilir destek sunuyor, beklentilerin oldukça üstünde bir hizmet sunarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 
Whirlpool marka beyaz eşyanız arızalandıysa veya bakıma ihtiyacı varsa bizlerle iletişime geçerek teknik ekibimizin eşyanızın bulunduğu yere yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. En kısa sürede adresinize gelen profesyonel ekibimiz, eşyanızın arızasını tespit etmek için sizlere sorular soracaktır. Yapılan tespitler sonucu eşyanızın durumuna bağlı olarak tamir ve bakım işlemlerini kendi atölyelerimizde gerçekleştireceğiz.  
Eğer sizler de Çorlu'da en kaliteli beyaz eşya servisi hizmeti almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. 

 

Whirlpool Beyaz Eşya Servisi

Whirlpool Beyaz Eşya Servisi olarak, evinizdeki her marka ve model beyaz eşyanın tamiri ve bakımı konularında her biri konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız ile arızanın kaynağını tespit edip hızlı bir şekilde bakımını ve onarımını sağlıyoruz. Arızalı olan beyaz eşyanız size. teslim edilmeden önce arızanın kaynağı ile ilgili bilgiler tarafınıza iletilip fiyat ve servis süreci hakkında detaylı bilgi sizlere ulaştırılmaktadır. Servisimizden Whirlpool beyaz eşya tamiri hizmeti almanız, beyaz eşyalarınızı sadece daha yüksek bir seviyede tutmayıp, aynı zamanda paradan tasarruf etmenizi de sağlar.

İster rutin bir muayene gibi temel Whirlpool Beyaz Eşya Servisi ihtiyacınız olsun isterse uzun süreli bir bakım planı oluşturmak isteyin, konusunda uzman teknisyenlerimiz bu süreçte size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Whirlpool Beyaz Eşya Servisi

Keliteli ve Orjinal Yedek Parçalar İle Yıllarca Güven İle Kullanın

Whirlpool Beyaz Eşya Servisi; müşterilerimizin kullanmış olduğu her marka ve model beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin teknik arızalarını hızlı bir şekilde orijinal parçalar ile değiştirerek tamir imkanı sunmaktadır. Whirlpool Beyaz Eşya Servisi olarak tüm elektronik aksamlı cihazlarınızın montaj ve tamir işlemini hizmetlerini sunmaktayız.

Whirlpool Beyaz Eşya Servisi Noktalarımız

Teknik Servis Formu

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizde oluşan Motor Arızası, Kazan Değişimi, Kart Arızası, Pompa Arızası, Rezinstans Değişimi, Hortum Değişimi gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinenizde oluşan Pompa Arızası, Rezistans arızası, Hortum değişimi, Kart Arızası gibi başlıca sorunlar konusunda konusunda uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızda oluşan Rezistans arızası, Fan değişimi, Motor Değişimi, Motor Arızası, Kapak Lastik Değişimi, Gaz dolumu gibi başlıca sorunlar konusunda uzman kadromuzda destek alabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimanızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Klima Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım ve arızası gibi başlıca sorunlar konusunda her biri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Petek Bakımı, Hava tankı arızası, Kombi çalışmıyor gibi başlıca sorunlar konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastrenizde oluşan Havalandırma arızası, Baca değişimi, Fırın çalışmaması, Ocak yanmaması, Düğme erimesi, Çakmakların çalışmaması gibi başlıca sorunlar konusunda uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi

0 282 244 02 59